text
Головбух

Відсутність номера свідоцтва платника ПДВ у формах документів

  • 21 січня 2014
  • 18

Міндоходів нагадало про те, що Законом України від 24.10.2013 № 657-VII скасовано свідоцтво про реєстрацію особи платником ПДВ

Міндоходів нагадало про те, що Законом України від 24.10.2013 № 657-VII скасовано свідоцтво про реєстрацію особи платником ПДВ (далі — Свідоцтво). За запитом платники ПДВ отримують витяги з реєстру платників ПДВ в органах Міндоходів.

До внесення змін у відповідні форми документів платники ПДВ з 01.01.2014 не зазначають номер Свідоцтва у податковій декларації з ПДВ та додатках до неї; уточнюючому розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ: реєстрі виданих та отриманих податкових накладних; податковій накладній; інших документах, форми яких передбачають зазначення цього реквізиту.

Відсутність номера Свідоцтва продавця чи покупця в податкових накладних, складених після 1 січня 2014 року в паперовому чи електронному вигляді, не є підставою для відмови у їх реєстрації в ЄРПН. Такі податкові накладні не можуть бути виключені зі складу податкового кредиту платника податку — покупця.

Якщо платники ПДВ, які зареєстровані платниками цього податку до 1-го січня 2014 року, у податковій звітності з ПДВ, податкових накладних та інших документах, складених після 1-го січня 2014 року, зазначають номер Свідоцтва, це не є порушенням порядку їх заповнення.

У випадках, якщо діючими нормативно-правовими актами передбачено пред’явлення чи надання Свідоцтва чи його завірених копій, до внесення відповідних змін до таких нормативно-правових актів платник пред’являє витяг із реєстру платників ПДВ або Свідоцтво.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!