text
Головбух

Міндоходів рекомендує подавати звітність з податку на прибуток за 2013 рік за новими формами

  • 21 січня 2014
  • 10

Міндоходів повідомляє про направлення для державної реєстрації в Мін’юсті нової форми податкової декларацій про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженої наказом від 16.12.2013 № 810

Міндоходів повідомляє про направлення для державної реєстрації в Мін’юсті нової форми податкової декларацій про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженої наказом від 16.12.2013 № 810, та податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі — Декларація), затвердженої наказом від 30.12.2013 № 872.

Також на даний час узгоджуються з міністерствами і відомствами проекти форм податкових декларацій з податку на прибуток банку, страховика, розрахунків податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток, з податку на прибуток нерезидентів, податкового звіту про використання коштів неприбутковими установами та організаціями.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Показники податкових декларацій приведено у відповідність до внесених у Податковий кодекс України (ПК) змін та доповнень. Зокрема, Декларація містить:

  • розрахунок авансових внесків з податку на прибуток;
  • нову редакцію додатка ЦП «Операції з цінними паперами ...»;
  • новий додаток ТЦ «Самостійне, пропорційне та/або зворотне коригування податкових зобов’язань платника податку для цілей трансфертного ціноутворення»;
  • удосконалений додаток СБ «Суми врегулювання сумнівної та безнадійної заборгованості».

Для правильного визначення податкових зобов’язань з податку на прибуток і уникнення непорозумінь Міндоходів переконливо рекомендує платникам податку подавати податкову звітність уже за звітний (податковий) 2013 рік за новими формами.

Також Міндоходів нагадало, що платники податку на прибуток, які звітують один раз за рік, звітність подають не пізніше 3 березня 2014 року, а квартальні платники — не пізніше 10 лютого 2014 року. Разом з річною Декларацією платники податку подають річну фінансову звітність.

Пункт 49.4 ПК зобов’язує платників податків, що належать до великих та середніх підприємств, подавати Декларації виключно в електронній формі. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл