text
Головбух

Затверджено Довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи

  • 24 січня 2014
  • 20

Міндоходів затвердив Довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку) та порядок її заповнення

Міндоходів затвердив Довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку) (далі — довідка) та порядок її заповнення.

Зокрема, така довідка містить інформацію щодо отриманих доходів в Україні та за її межами, а також про сплачені суми податку на доходи з фізичних осіб.

Довідка видається за зверненням платника податку в десятиденний строк на підставі поданої декларації про майновий стан і доходи. Для платників податку — резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, — протягом тридцяти календарних днів після надходження податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати належної суми податку.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах