text
Головбух

Затверджено нову Книгу обліку доходів і витрат

  • 24 січня 2014
  • 12

Міндоходів перезатвердив нові форму Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядок ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу

Міндоходів перезатвердив нові форму Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядок ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу.

Вони майже не відрізняються від своїх попередників. Єдине — у Порядку ведення Книги уточнено, що суми отриманих доходів, понесених витрат та сплачених (перерахованих) податків відображаються в графах Книги в гривнях з копійками (раніше ж суми зазначались у гривнях).

Дія наказу поширюється на платників податку на доходи фізичних осіб, які відповідно до пункту 176.1 Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію або мають право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків, у т. ч. при застосуванні права на податкову знижку, ведуть облік у Книзі обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу.

Відповідні форма та порядок, затверджені наказом Мінфіну від 09.01.2013 № 6, визнано такими, що втратили чинність згідно з наказом Мінфіну від 11.12.2013 № 1053.

Обидва накази наберуть чинність із дня їх офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах