text
Головбух

Пам’ятки Міндоходів по заповненню розрахункових документів згідно з вимогами наказу МДЗ від 22.10.2013 № 609

 • 27 січня 2014
 • 24

Пам’ятки по заповненню розрахункового документа при сплаті єдиного внеску та грошового зобов’язання, визначеного органом Міндоходів за результатами проведеної підрозділом податкового та митного аудиту контрольно-перевірочної роботи (згідно вимог наказу Міндоходів від 22.10.2013 № 609), від 23.01.2014.

Міндоходів видало три Пам’ятки по заповненню розрахункових документів згідно з вимогами наказу МДЗ від 22.10.2013 № 609:

 • Пам’ятка по заповненню розрахункового документа при сплаті єдиного внеску, визначеного органом Міндоходів за результатами проведеної камеральної перевірки підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб (згідно вимог наказу Міндоходів від 22.10.2013 № 609) від 23.01.2014;
 • Пам’ятка по заповненню розрахункового документа при сплаті єдиного внеску (згідно вимог наказу Міндоходів від 22.10.2013 № 609) від 23.01.2014;
 • Пам’ятка по заповненню розрахункового документа при сплаті грошового зобов’язання, визначеного органом Міндоходів за результатами проведеної підрозділом податкового та митного аудиту контрольно-перевірочної роботи (згідно вимог наказу Міндоходів від 22.10.2013 № 609) від 23.01.2014.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У Пам’ятках роз’яснено як заповнювати поле «Призначення платежу» при сплаті єдиного внеску та грошового зобов’язання, визначеного за результатами проведеної підрозділом податкового та митного аудиту контрольно-перевірочної роботи. А саме:

1. При сплаті єдиного внеску, визначеного органом Міндоходів за результатами проведеної камеральної перевірки:

 • поле 2 — 128 (код виду сплати);
 • поле 4 — сплата грошового зобов’язання, визначеного за результатами проведеної камеральної перевірки підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб.

2. При сплаті єдиного внеску за відповідний період:

 • поле 2 — 101 (код виду сплати);
 • поле 4 — сплата єдиного внеску за (вказується місяць, рік, за який сплачується єдиний внесок).

3. При сплаті грошового зобов’язання, визначеного за результатами проведеної підрозділом податкового та митного аудиту контрольно-перевірочної роботи:

 • поле 2 — 131 (код виду сплати);
 • поле 4 — сплата грошового зобов’язання, визначеного за результатами документальної/фактичної перевірки підрозділів податкового та митного аудиту.

У всіх названих випадках інші поля розрахункового документу заповнюють однаково:

 • поле 1 — ставиться службовий код (*);
 • поле 3 — код за ЄДРПО або реєстраційний номер облікової картки платника податків — фізичної особи;
 • поля 5, 6 та 7 — не заповнюються.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!