text
Головбух

Строки повідомлення про відкриття та закриття рахунків: що змінилося

  • 29 січня 2014
  • 18

Законом України від 24.10.2013 року № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 року № 657-VII внесено зміни, зокрема, до статті 69 Податкового кодексу України.

Законом України від 24.10.2013 року № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 року № 657-VII внесено зміни, зокрема, до статті 69 Податкового кодексу України. Відповідно до змін банки та інші фінансові установи зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунку платника — юридичної особи, у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник. Таке повідомлення надсилається не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунку (включаючи день відкриття/закриття).

При цьому контролюючий орган не пізніше наступного робочого дня з дня отримання повідомлення від фінансової установи про відкриття рахунку зобов’язаний надіслати повідомлення про взяття рахунку на облік або відмову у взятті контролюючим органом рахунку на облік із зазначенням підстав у порядку, визначеному Кодексом.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах