Затверджено форму акта перевірки контрольованих операцій

29 січня 2014 17
Міндоходів затвердило форму акта (довідки) про результати проведення перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків та зборів під час здійснення контрольованої(их) операції(й) та Вимоги до його (її) складення.

Акт (довідка) про результати проведення перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків та зборів під час здійснення контрольованої(их) операції(й) (далі — акт) складається із чотирьох частин: вступної, загальних положень, описової частини та висновку.

Інформація про діяльність платника податку, відомості про порушення, інша необхідна інформація наводиться у додатках до акта. Вони мають бути підписані посадовою особою, яка проводить перевірку, посадовою особою, яка очолює перевірку та посадовими особами платника податків або його представниками.

Акт складається у двох примірниках. Підписують та реєструють акт протягом 5 робочих днів з дня, що настає за днем закінчення установленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, — протягом 10 робочих днів). Підписувати мають посадові особи, які проводили перевірку, та посадова особа, яка очолювала перевірку.

Протягом 2 робочих днів з дати складення (реєстрації) акт вручають посадовим особам платника податків або його представникам.

Один примірник акта (довідки) про результати перевірки з відповідними додатками у день його підписання чи відмови від підписання вручають або надсилають платнику податків чи його представнику.

У разі незгоди платника податків з висновками перевірки чи фактами та даними, викладеними в акті, він має право подати свої заперечення протягом 30 календарних днів з дня отримання акта. Такі заперечення мають бути розглянуті протягом 10 робочих днів, що настають за днем їх отримання.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Демодоступ
Демодоступ
Демодоступ© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Ці пінгвіни знають всі новини )


Адже вони вже підписалися на безплатну розсилку.
Зареєструйтеся зараз і отримуйте щодня Ранкові новини Головбуха на Ваш e-mail!

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Отримуйте найсвіжіші новини!
Ранкові листи про зміни в бухобліку та оподаткуванні