text
Головбух

Затверджено форму акта перевірки контрольованих операцій

  • 29 січня 2014
  • 19

Міндоходів затвердило форму акта (довідки) про результати проведення перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків та зборів під час здійснення контрольованої(их) операції(й) та Вимоги до його (її) складення.

Акт (довідка) про результати проведення перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків та зборів під час здійснення контрольованої(их) операції(й) (далі — акт) складається із чотирьох частин: вступної, загальних положень, описової частини та висновку.

Інформація про діяльність платника податку, відомості про порушення, інша необхідна інформація наводиться у додатках до акта. Вони мають бути підписані посадовою особою, яка проводить перевірку, посадовою особою, яка очолює перевірку та посадовими особами платника податків або його представниками.

Акт складається у двох примірниках. Підписують та реєструють акт протягом 5 робочих днів з дня, що настає за днем закінчення установленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, — протягом 10 робочих днів). Підписувати мають посадові особи, які проводили перевірку, та посадова особа, яка очолювала перевірку.

Протягом 2 робочих днів з дати складення (реєстрації) акт вручають посадовим особам платника податків або його представникам.

Один примірник акта (довідки) про результати перевірки з відповідними додатками у день його підписання чи відмови від підписання вручають або надсилають платнику податків чи його представнику.

У разі незгоди платника податків з висновками перевірки чи фактами та даними, викладеними в акті, він має право подати свої заперечення протягом 30 календарних днів з дня отримання акта. Такі заперечення мають бути розглянуті протягом 10 робочих днів, що настають за днем їх отримання.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах