Зазнали змін книги обліку розрахункових операцій, порядок їх реєстрації та ведення

30 січня 2014 12
Міндоходів змінило Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій (ОРО), затвердженого наказом МДЗ від 28.08.2013 № 417.

Суттєво змінено форму розділу 3 «Облік розрахункових квитанцій» книги ОРО для використання з реєстратором розрахункових операцій (РРО). Цей розділ книги ОРО буде заповнено, коли РРО вийде з ладу, а при розрахунках буде тимчасово використано розрахункову книжку.

 Згідно з новою формою у розділі 3 книги ОРО потрібно буде зазначити останній номер фіскального чека за контрольною стрічкою перед виходом з ладу РРО та перший номер фіскального чека цього дня. Крім того, введено нові графи, в яких зазначають дату та час початку та закінчення використання розрахункової книжки, серію та номер двох розрахункових квитанції, що відповідають цим датам.

Видозмінено також книгу ОРО для використання в господарській одиниці (ця застосовується, коли згідно із законодавством не застосовується книга ОРО для використання з РРО). У книзі ОРО для використання в господарській одиниці потрібно буде записувати службове внесення та службову видачу готівки та виділяти у загальній сумі розрахунків суму за ставкою ПДВ 20%.

Суб’єкт господарювання має забезпечити використання книги ОРО у тій господарській одиниці, що зазначена на титульній сторінці книги при її реєстрації/перереєстрації, або з тим РРО, до якого така книга зареєстрована.

Наказ набере чинність з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль