text
Головбух

Що робити для швидкого отримання працівниками матеріального забезпечення від ФСС з ТВП

  • 31 січня 2014
  • 22

Фахівці Київського міського відділення ФСС з ТВП дали декілька порад для швидшого отримання застрахованими особами матеріального забезпечення.

Фахівці Київського міського відділення ФСС з ТВП дали декілька порад для швидшого отримання застрахованими особами матеріального забезпечення.

Зокрема, страхувальнику необхідно забезпечити оперативний розгляд документів для призначення, нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам. Також потрібно організувати невідкладне подання до Фонду заяви-розрахунку на отримання фінансування для надання матеріального забезпечення.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Також страхувальникам рекомендується здійснювати виплату матеріального забезпечення застрахованим особам у найкоротші терміни після отримання фінансування та надавати до Фонду iнформацiю щодо виплачених сум матеріального забезпечення застрахованим особам, отриманих вiдповiдно до заяв-розрахункiв, не пiзнiше здiйснення виплати.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!