text
Головбух

Чи відповідає бухгалтер за ведення усіх ділянок бухобліку

  • 31 січня 2014
  • 22

ФСС з ТВП повідомив, кого штрафуватиме за відсутності на підприємстві посади головного бухгалтера.

ФСС з ТВП повідомив, кого штрафуватиме за відсутності на підприємстві посади головного бухгалтера. Так, працівники Фонду можуть скласти протокол про адмінправопорушення на бухгалтера, до обов’язків якого входить ведення бухгалтерського обліку, складання і подання у встановлені строки фінансової звітності, підписання фінансових документів.

Разом з тим, фахівці ФСС з ТВП зауважили, що порядок провадження у справах про адмінправопорушення стосовно використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням та притягнення до відповідальності посадових осіб визначається Кодексом України про адміністративну відповідальність та Порядком розгляду та оформлення органами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 03.04.2012 № 9.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах