text
Головбух

Строки державної реєстрації прав на нерухомість у 2014 році

  • 3 лютого 2014
  • 16

У листі Держреєстраційної служби зазначено, що з 1 січня 2014 року державна реєстрація прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів із дня надходження до органу державної реєстрації прав заяви про таку реєстрацію

У листі Держреєстраційної служби зазначено, що з 1 січня 2014 року державна реєстрація прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів (крім випадків державної реєстрації обтяжень) із дня надходження до органу державної реєстрації прав заяви про таку реєстрацію.

У той же час державна реєстрація права власності (надання відмови в ній) на підприємство як єдиний майновий комплекс та в разі, якщо їй передує видача свідоцтва про право власності на нерухоме майно, проводиться у строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів.

Процедура державної реєстрації прав включає в себе прийняття заяви та відповідного рішення за результатами розгляду такої заяви. Датою і часом державної реєстрації прав та їх обтяжень вважається дата і час реєстрації відповідної заяви в базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру прав.

Якщо заява про державну реєстрацію прав зареєстрована в базі даних до 01 січня 2014 року, розгляд такої заяви здійснюється у строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах