Електронний апостиль проставлятимуть у формі візуалізації на папері

18 грудня 2015 56
Уточнено Правила проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав

Уточнено Правила проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджені наказом МЗС, МОН, Мін’юсту від 05.12.2003 № 237/803/151/5.

Відповідно до змін апостиль може бути проставлено на копіях (фотокопіях) або копіях (фотокопіях) з перекладом документів, що стосуються сфери освіти і науки, засвідчених у встановленому порядку на території України, лише після попередньої легалізації (консульської легалізації чи проставлення апостиля) оригіналів цих документів.

У разі якщо проставлення апостиля здійснюється відповідними компетентними органами за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів (далі — Реєстр), документи, необхідні для проставлення апостиля, можуть бути подані до територіальних органів компетентних органів. Сам апостиль тепер проставлятимуть у формі відбитка штампа, візуалізації на папері апостиля, сформованого засобами Реєстру у формі електронного документа, або за допомогою інформаційної системи.

При цьому під штампом апостиля, сформованого у формі електронного документа, або під штампом апостиля на документах, які стосуються сфери освіти і науки, за рішенням компетентного органу розміщується додаткова інформація.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль