text
Головбух

Новий порядок реєстрації фізосіб як платників податків уже запрацював

  • 5 лютого 2014
  • 20

Міндоходів проінформувало про набрання чинності з 28.01.2014 нового Положення про реєстрацію фізосіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків

Міндоходів проінформував про набрання чинності з 28.01.2014 нового Положення про реєстрацію фізосіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (далі — Держреєстр).  

Відповідно до нового Положення іноземці та особи без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання або посвідку на тимчасове проживання в Україні, отримали право реєструватись платниками податків у державних податкових інспекціях у районах, містах, районах у містах, об’єднаних державних податкових інспекціях, що відповідають місцю проживання в Україні, зазначеному в посвідці.

Крім цього, передбачено порядок повідомлення всіх без винятку фізичних осіб — суб’єктів персональних даних про мету збору персональних даних у Держреєстрі.

Окрему увагу міністерство звернуло на вдосконалення порядку обліку фізосіб в окремому реєстрі Держреєстру та запровадження ведення нового журналу — Журнал надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про джерела/суми виплачених доходів та утриманих податків (додаток 16 до Положення).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах