text
Головбух

Державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна державної та комунальної власності

  • 5 лютого 2014
  • 10

Реєстрація прав на нерухоме майно державної або комунальної власності, будівництво якого завершено та право власності на яке не зареєстровано до 01.01.2013, проходить на підставі заяви та технічного паспорту на об’єкт

У листі Держреєстраційна служба з посиланням на Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою КМУ від 17.10.2013 № 868, роз’яснює, що реєстрація прав на нерухоме майно державної або комунальної власності, будівництво якого завершено та право власності на яке не зареєстровано до 01.01.2013, проходить на підставі заяви та технічного паспорту на обєкт. Заявнику видається свідоцтво на об’єкт нерухомого майна за відсутності документа, що підтверджує виникнення права державної або комунальної власності на такий об’єкт.

Державна реєстрація права держави чи територіальної громади на земельні ділянки здійснюється на підставі заяви та витягу з Державного земельного кадастру про відповідну земельну ділянку. Державна реєстрація права на об’єкт нерухомого майна державної або комунальної власності, будівництво якого завершено та право власності на який не зареєстровано до 01.01.2013, проводиться незалежно від наявності документів, що посвідчують речове право на земельну ділянку, та проведення державної реєстрації такого права.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!