text
Головбух

Про що слід пам’ятати при заповненні Податкового розрахунку форми № 1ДФ

  • 6 лютого 2014
  • 12

Податковий розрахунок можна подавати на паперовому носії, а також в електронному вигляді за добровільним рішенням податкового агента

При заповненні Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого  (сплаченого) на користь платників податку, та сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) варто пам’ятати:

  • розрахунок заповнюється машинописним текстом або друкованими літерами на неушкодженому паперовому носії формату А4 (кількість аркушів не обмежується);
  • складається у двох екземплярах, один з яких повертається податковому агенту з підписом особи, відповідальної за приймання розрахунку, штампом і зазначеним номером порції, отриманим при реєстрації в контролюючому органі;
  • не допускається помарок, закреслювань, виправлень та уточнень;
  • у  незаповнених полях інформаційного рядка проставляються прочерки;
  • зазначаються порядкові номери сторінок;
  • подання ксерокопії розрахунку не дозволяється;
  • завіряється розрахунок підписами головного бухгалтера та керівника, а також печаткою — для юридичної особи, підписом фізичної особи і печаткою (за наявності) — для фізичної особи — податкового агента.

Заповненню підлягають усі обов’язкові реквізити Податкового розрахунку.

Податковий розрахунок можна подавати на паперовому носії, а також в електронному вигляді за добровільним рішенням податкового агента.

Водночас згідно з пунктом 49.4 Податкового кодексу України платники податків,  що належать до великих і середніх підприємств, подають податкові декларації, розрахунки до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. 

Форму Податкового розрахунку затверджено наказом ДПА України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку» від 24.12.2010 № 1020.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах