text
Головбух

Звітуємо про використання РРО та КОРО за формою № ЗВР-1

  • 7 лютого 2014
  • 19

Не встигли й оком змигнути, а на календарі вже лютий. Що це означає для бухгалтера? Час підбивати перші підсумки роботи у новому році та звітувати за січень

Не встигли й оком змигнути, а на календарі вже лютий. Що це означає для бухгалтера? Час підбивати перші підсумки роботи у новому році та звітувати за січень.

Серед  усього іншого, потрібно відзвітувати про використання РРО та КОРО. Як це зробити, дізнайтеся в новому номері тижневика «Головбух».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Починаючи з 14.01.2014 усі підприємці при перевезенні вантажів в Україні автомобільним транспортом застосовують ТТН нової форми. Причому з цього часу її визнано єдиним основним документом, який потрібно оформлювати при здійсненні внутрішніх автоперевезень вантажів. Що ж несе нам нова ТТН, розглянуто в статті  «Нова ТТН: поміняли шило на мило».

Підприємства, які здійснюють одночасно оподатковувані та неоподатковувані ПДВ операції, стикаються з необхідністю проведення річного перерахунку частки використання товарів/послуг та необоротних активів у оподатковуваних ПДВ операціях. Як його провести, пояснюють експерти в статті «Річний перерахунок ПДВ у «1С: Бухгалтерія 8».

Замовляйте тижневик «Головбух» № 05/2014 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл