text
Головбух

Щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

  • 11 лютого 2014
  • 12

Держземагенство нагадало про те, що зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення

Держземагенство нагадало про те, що зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення.

Причому зміна цільового призначення земельних ділянок державної або комунальної власності провадиться Верховною Радою АР Крим, Радою міністрів АР Крим, органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу цих ділянок у власність або надання у користування.

Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення приймається у місячний строк з дня отримання відповідного проекту землеустрою. Конкретний перелік документів, які повинен включати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, який розробляється при зміні цільового призначення земельної ділянки, визначений в  статті 50 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 № 858-IV.

Крім цього, відомство звернуло увагу на можливість відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва згідно зі статтею 207 Земельного кодексу України (втрат сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників, а також втрат, завданих обмеженням у землекористуванні та погіршенням якості земель).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!