text
Головбух

До уваги малих підприємств — платників податку на прибуток

  • 12 лютого 2014
  • 18

На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0% для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3 млн. грн.

На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0% для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3 млн. грн. та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із критеріїв, визначених пунктом 154.6 Податкового кодексу України.

Звертаємо увагу, що платники податку на прибуток — малі підприємства та юридичні особи, що відповідають вищезазначеним критеріям, подають разом з річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність, а саме:

  •  Баланс (ф.№1-м);
  •  Звіт про фінансові результати (ф.№2-м).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах