text
Головбух

Міндоходів затвердило форму № 3 ДФ та новий порядок її видачі

  • 12 лютого 2014
  • 54

Затверджено новий Порядок видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок, розміри яких встановлюються Земельним кодексом, а також форму Довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

Затверджено новий Порядок видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок, розміри яких встановлюються Земельним кодексом, а також форму Довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма № 3ДФ).

Новим порядком визначено механізм та терміни видачі довідки, яка безоплатно видається сільською, селищною або міською радою протягом п’яти робочих днів із дня подання заяви.

Довідка є підставою для невключення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції, яка вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках.

На відміну від попередньої, до нової форми № 3ДФ додано два нові поля для відображення даних про земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), зокрема ті, які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються).

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах