text
Головбух

Особливості заповнення старої форми декларації про прибуток за 2013 рік

  • 17 лютого 2014
  • 28

Міндоходів роз’яснило особливості заповнення та подачі старої форми декларації з податку на прибуток за 2013 рік підприємствами, банками та страховиками

Міндоходів роз’яснило особливості заповнення та подачі старої форми декларації з податку на прибуток (далі — Декларація) за 2013 рік підприємствами, банками та страховиками.

Так, дані до особового рахунку платника переноситимуться в автоматичному режимі зі старої форми Декларації. Сума нарахованих щомісячних авансових внесків з податку на прибуток за 2013 рік також буде перевірятись в автоматичному режимі.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Податківцями наведено:

  • механізм занесення суми податкового зобов’язання з податку на прибуток від операцій з торгівлі цінними паперами до картки особового рахунку;
  • розрахунок щомісячного авансового внеску з березня 2014 року по лютий 2015 року включно, що  проводитиметься в автоматичному режимі;

У разі виплати дивідендів сума сплачених авансових внесків відніматиметься після всіх інших показників додатка ЗП Декларації, включаючи щомісячні авансові платежі.

У рядку додатка ЗП Декларації вказуватиметься не «сплачена» (як це записано в додатку) сума щомісячних авансових внесків, а «нарахована». Значення рядка 13.7 Додатка ЗП Декларації має дорівнювати сумі нарахованих платником щомісячних авансових внесків за січень–грудень 2013 року. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл