text
Головбух

Подовження строку видачі фінансових казначейських векселів

  • 17 лютого 2014
  • 18

Кабмін постановою вніс зміни, якими передбачається продовжити до 01.01.2015 строк видачі фінансових казначейських векселів строком обігу до 5 років з дохідністю 5% річних для відшкодування з бюджету сум ПДВ платникам податку.

Кабмін постановою вніс зміни до своєї постанови від 21.08.2013 № 683 (далі — Постанова № 683), якими, зокрема, передбачається продовжити до 01.01.2015 строк видачі фінансових казначейських векселів строком обігу до 5 років з дохідністю 5% річних для відшкодування з бюджету сум ПДВ платникам податку.

Крім цього, розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів мають провести інвентаризацію фактичної бюджетної кредиторської заборгованості розпорядників бюджетних коштів та бюджетних зобов’язань одержувачів бюджетних коштів, обсяг якої за кожним окремим бюджетним зобов’язанням становить понад 50 тис. грн. станом на 01.01.2014. Інформацію про фактичну бюджетну заборгованість, яка за результатами інвентаризації підлягає реструктуризації, у паперовій та електронній формі потрібно подати до 25.02.2014 органам Держказначейства.

Внесено зміни до форми заяви про обрання способу відшкодування з бюджету суми ПДВ шляхом отримання фінансових казначейських векселів (дод. 2 до Постанови № 683) та заяви про отримання фінансових казначейських векселів для погашення фактичної бюджетної заборгованості (дод. 5 до Постанови № 683).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах