text
Головбух

МДЗ затвердило декларацію про результати спільної діяльності без створення юридичної особи та порядок ведення обліку результатів такої діяльності

  • 18 лютого 2014
  • 12

МДЗ наказом затвердило форму податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи та порядок ведення обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи.

МДЗ наказом затвердило форму податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи (далі — Декларація) та порядок ведення обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи (далі — Порядок).

Якщо Порядок від МДЗ не відрізняється від Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 28.10.2011 № 1352, то нова Декларація має нові рядки та новий додаток.

Зокрема, Декларацію доповнено новими рядками, в яких передбачено:

  • розрахунок щомісячного авансового внеску з податку на прибуток (ряд. 18 Декларації);
  • суму нарахованого авансового внеску з податку на прибуток, на який зменшується податкове зобов’язання з податку на прибуток від спільної діяльності (ряд. 11 Декларації).

Крім самостійного виправлення допущених помилок, в іншому розділі Декларації передбачено виправлення помилки, допущеної при розрахунку авансового внеску з податку на прибуток.

Звітність доповнено новим додатком ТЦ (трансфертне ціноутворення). Додаток ТЦ будуть заповнювати ті уповноважені платники у частині ведення обліку, які будуть надавати Звіт про контрольовані операції.

Нова Декларація та Порядок набудуть чинності з дня офіційного опублікування наказу МДЗ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!