text
Головбух

Нові бюджетні рахунки — з 03.03.2014

  • 18 лютого 2014
  • 19

Держказначейство повідомило про відкриття нових рахунків та внесення змін до аналітичних параметрів рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Зокрема, датою початку здійснення операцій по виконанню державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 16.01.2014 № 719-VII визначено — 03.03.2014.

На виконання цього наказу на відповідні структурні підрозділи та територіальні органи Держказначейства було покладено:

  • 14.02.2014 відкрити та внести зміни до аналітичних параметрів рахунків в автоматизованому режимі;
  • перенести залишки коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, та привести у відповідність до вимог законодавства нормативи розподілу платежів;
  • 17.02.2014 забезпечити відкриття та доведення реквізитів рахунків (у частині платежів, які мобілізуються на відповідній території) органам Міндоходів, органам МВС відповідно до порядків взаємодії, місцевим фінансовим органам та іншим органам, що контролюють справляння надходжень бюджетів, за їх зверненням для подальшого повідомлення платникам податків;
  • 01.03.2014 відкрити операційний день та забезпечити перенесення залишків коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, привести у відповідність до вимог законодавства нормативи розподілу платежів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах