text
Головбух

Зміни щодо повернення помилково сплачених сум ЄСВ

  • 19 лютого 2014
  • 16

Міндоходів затвердило зміни до порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів

Міндоходів затвердило зміни до порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів.

Так, змінами передбачено, що кошти з рахунку, на який їх було помилково сплачено, повертатимуться протягом трьох днів.

У заяві про повернення помилково сплачених сум потрібно вказувати напрям перерахування коштів.

Помилково сплачені суми ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій перераховуватимуться протягом двох робочих днів із дня надходження висновків.

У разі помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на рахунок податкового органу, у якому платник не перебуває на обліку, такі кошти перераховуються за заявою шляхом оформлення розрахункового документа про перерахування коштів на відповідний рахунок того податкового органу, у якому платник перебуває на обліку. На це відведено не більше двох робочих днів із дня надходження відповідного висновку.

Відповідно до затверджених змін, усі звернення та рішення щодо повернення надміру або помилково сплачених коштів ЄСВ реєструватимуться підрозділами фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку в Журналі реєстрації звернень/рішень за формою, наведеною у додатку.

У зверненні щодо повернення помилково сплачених сум вид платежу не вказуватиметься.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах