text
Головбух

Хто і коли подає декларацію про обсяги зберігання зерна

  • 19 лютого 2014
  • 80

Держсільгоспінспекція роз’яснила, що усі суб’єкти господарювання, які беруть участь у процесі зберігання зерна, повинні подавати декларацію про обсяги зберігання зерна

Держсільгоспінспекція роз’яснила, що усі суб’єкти господарювання, які беруть участь у процесі зберігання зерна, повинні подавати декларацію про обсяги зберігання зерна (далі  — Декларація). Це передбачено нормами відповідного порядку, затвердженого Постановою КМУ від 12.12.2002 № 1877 та Законом України «Про зерно та ринок зерна в Україні» від 04.07.2002 № 37-IV.

Водночас, не звітують до територіальних органів Держсільгоспінспекції:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?
  • магазини і підприємства громадського харчування, які закупили крупи для їх подальшої реалізації або виготовлення продукції з них;
  • підприємства, які здійснюють оптову торгівлю крупами і не беруть участі в процесі зберігання зерна.

Декларації подаються до Держсільгоспінспекції за місцем зберігання зерна щомісяця наростаючим підсумком до п’ятого числа наступного звітного періоду.

Відповідальність за своєчасність, повноту і достовірність відображених даних у Декларації несуть юридичні та фізичні особи. Дані декларації засвідчуються підписами:

  • керівника та головного бухгалтера (юридична особа);
  • фізичної особи, яка є суб’єктом зберігання зерна.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл