text
Головбух

Підстави для реєстрації місця проживання новонародженої дитини: дубляж МВС

  • 20 лютого 2014
  • 34

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється на підставі направлених органами соцзахисту населення даних, що зазначив один із батьків дитини або законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини

Порядок реєстрації місця проживання та місця перебування фізосіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, затверджений наказом МВС від 22.11.2012 № 1077 (далі — Порядок № 1077), доповнено нормами стосовно реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

Зміни прийнято на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини» від 10.10.2013 № 644-VII.

Згідно зі змінами реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соцзахисту населення даних, що зазначив один із батьків дитини або законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини. Що і зазначено тепер у Порядку № 1077. Крім цього, Порядок № 1077 доповнено додатком 27, в якому наведено зразок відповідних даних.

Зауважимо, що дані про реєстрацію місця проживання дитини передаються органами соцзахисту до Державної міграційної служби України та обов’язково зазначаються у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Якщо під час опрацювання даних буде встановлено, що місце проживання одного з батьків дитини або її законного представника незареєстровано або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно повідомляється орган соціального захисту населення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах