text
Головбух

Податок на прибуток: річна звітність та сплата

  • 21 лютого 2014
  • 18

За підсумками 2013 року платникам податку на прибуток слід звітувати за новою формою декларації

За підсумками 2013 року платникам податку на прибуток слід звітувати за новою формою декларації, яка затверджена наказом МДЗ від 30.12.2013 № 872 і набрала чинності з 24.01.2014.

Нова форма декларації з податку на прибуток підприємства удосконалена відповідно до змін у Податковому кодексі України (ПК). У декларації враховані нові правила обліку цінних паперів, передбачена можливість самостійного виправлення помилок за авансовими внесками з податку на прибуток, коригування податкових зобов’язань платника податків для цілей трансфертного ціноутворення.

Нагадуємо, що граничний термін подання річної декларації з податку на прибуток за 2013 рік  3 березня 2014 року, а сплати  11 березня 2014 року.

Виходячи з положень пункту 46.2 ПК платник податку на прибуток разом з річною податковою декларацією має подавати річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Така фінансова звітність включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.

Платники податку на прибуток  малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 ПК, подають разом з річною податковою декларацією скорочену за показниками фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах