text
Головбух

Виправляємо помилки у звітності

  • 24 лютого 2014
  • 18

Перед складанням та затвердженням фінансової звітності важливо проаналізувати можливі відхилення у веденні бухгалтерського обліку та відображенні господарських операцій

Перед складанням та затвердженням фінансової звітності важливо проаналізувати можливі відхилення у веденні бухгалтерського обліку та відображенні господарських операцій. Як виправити виявлені в результаті такого аналізу помилки, допущені в минулих та поточних звітних періодах, читайте у виданні «Бібліотека Головбуха» № 02/2014.

Іноді бухгалтеру доводиться виправляти помилки у звітності. Яким способом вигідніше це зробити: окремим документом чи уточненням через звітну декларацію одного з наступних періодів? З’ясуйте це разом із експертами у статті «Виправляємо помилки у звітності: який спосіб вигідніший».

Протягом минулого року було внесено чимало змін до Податкового кодексу України, зокрема в частині оподаткування податком на прибуток. Це і стало причиною для затвердження нової форми декларації з цього податку. Що саме змінилося та коли платники податку на прибуток мають звітувати за новою формою, дізнайтеся зі статті «Новорічна «обновка» для декларації з податку на прибуток».

Замовляйте видання «Бібліотека Головбуха» № 02/2014 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах