text
Головбух

Інша думка Фонду соцзахисту інвалідів щодо невиконання нормативу працевлаштування інвалідів

  • 24 лютого 2014
  • 16

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.1991 № 875-ХІІ не ставить виконання нормативу в залежність від повідомлення центру зайнятості про наявні вакансії

Фонд соцзахисту інвалідів висловив власну думку з приводу відповідальності підприємств при невиконанні нормативу працевлаштування інвалідів. Скажемо відверто, досить дивну.

Так, фахівці Фонду вважають, що Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.1991 № 875-ХІІ не ставить виконання нормативу в залежність від повідомлення центру зайнятості про наявні вакансії. У випадку невиконання нормативу підприємство має сплатити адміністративно-господарські санкції.

Зауважимо, що така точка зору кардинально відрізняється від точки зору представників Феміди. Прикладом може слугувати, наприклад, нещодавнє рішення Донецького апеляційного адміністративного суду від 05.02.2014 у справі № 812/9501/13-а, коли суд став на бік підприємства.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах