text
Головбух

Новий механізм ПДВ-реєстрації від Міндоходів

  • 25 лютого 2014
  • 12

Міндоходів презентувало власне Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість. Відповідно до нього реєстрація суб’єкта господарювання як платника ПДВ здійснюватиметься шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників ПДВ

Міндоходів презентувало власне Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість. Відповідно до нього реєстрація суб’єкта господарювання як платника ПДВ здійснюватиметься шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників ПДВ. Підтвердженням такої реєстрації слугуватимуть витяг і довідка. Про ці нововведення дізнайтеся у тижневику «Головбух» № 07/2014.

Чи обов’язково в самостійно виготовлені бланки подорожніх листів для легкового та вантажного автомобіля вносити графи для підпису лікаря та механіка? Чи потрібно для проведення щозмінного медогляду водіїв підприємства вводити до штату посаду лікаря? Відповіді на ці запитання отримайте в статті «Відмітки лікаря та механіка в подорожньому листі».

Покупець не розрахувався за підакцизний товар протягом звітного періоду. Постачальник звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Чи потрібно зменшити дохід на суму акцизного податку, пояснюють експерти у відповіді «Сумнівна заборгованість: зменшуємо дохід на суму акцизного податку».

Замовляйте «Головбух» № 07/2014 і дізнайтеся більше!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах