text
Головбух

28 лютого — останній день сплати фіксованого сільськогосподарського податку

  • 26 лютого 2014
  • 28

Оскільки граничний термін сплати податку припадає на вихідний день, останнім днем сплати фіксованого сільськогосподарського податку за січень 2014 року буде 28 лютого

Міністерство доходів і зборів України звертає увагу платників на наближення терміну сплати  фіксованого сільськогосподарського податку. Оскільки граничний термін сплати податку припадає на вихідний день, останнім днем сплати фіксованого сільськогосподарського податку за січень 2014 року буде 28 лютого.

Нагадуємо, сплата податку проводиться щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календаним днем звітного місяця.

Сплата ФСП здійснюється у розмірі третини суми податку, визначеної на кожний квартал від річної суми. Тобто у І та ІІ кварталі — по 10% від річної суми податку, у ІІІ кварталі — 50%, у ІV — 30%.

Порядок нарахування та сплати фіксованого сільськогосподарського податку регулюється статтею 306 Податкового кодексу України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах