text
Головбух

Хто може наймати працівників для роботи в іншого роботодавця

  • 27 лютого 2014
  • 106

Дозвіл на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця Держслужбою зайнятості видається лише тоді, коли у суб’єкта діяльності такий вид діяльності є одним з основних

Мінсоцполітики повідомило, що дозвіл на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця Держслужбою зайнятості видається лише тоді, коли у суб’єкта діяльності такий вид діяльності є одним з основних.

Відповідно до ДК 009:2010 кодами КВЕД, що відповідають такій діяльності, є 78.10 Діяльність агентств працевлаштування, 78.20 Діяльність агентств тимчасового працевлаштування, 78.30 Інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами.

Отже, якщо у суб’єкта господарювання види економічної діяльності за КВЕД 78.10, 78.20, 78.30 відсутні або не віднесені до основних, дозвіл на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця Держслужбою зайнятості не видається.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах