text
Головбух

Верховна Рада України прийняла Постанову «Про вдосконалення діяльності органів доходів і зборів»

  • 28 лютого 2014
  • 19

Згідно з цією постановою : «рекомендувати Кабінету Міністрів України при реформуванні системи центральних органів виконавчої влади здійснити комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію Міністерства доходів і зборів України та утворення відповідних центральних органів виконавчої влади у сфері податкової та митної політики».

З метою удосконалити діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері здійснення державної податкової та митної політики, забезпечити законні права платників податків та відповідно до статей 85 і 116 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Кабінету Міністрів України при реформуванні системи центральних органів виконавчої влади здійснити комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію Міністерства доходів і зборів України та утворення відповідних центральних органів виконавчої влади у сфері податкової та митної політики.

2. Внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції про внесення відповідних змін до законодавчих актів України, пов’язаних з виконанням пункту 1 цієї постанови.

Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття. Постанова ухвалена з урахуванням пропозицій, внесених під час обговорення.

Відповідний проект постанови, зареєстровано за № 4280.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах