Робоча ситуація дня: Заокруглюємо показник «Середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік» у Звіті з ЄСВ

22 грудня 2015 77
За якими правилами заокруглювати показник «Середня кількість застрахованих осіб за 2014» у Звіті з ЄСВ з метою застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ?

ПРОБЛЕМА

За якими правилами заокруглювати показник «Середня кількість застрахованих осіб за 2014» у Звіті з ЄСВ з метою застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ?

РІШЕННЯ

Однією із умов застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ є неперевищення кількості застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, 200% середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік (пп. «в» п. 9-5 розд. VIII Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI).

Цією самою нормою деталізується, що середньомісячна кількість застрахованих осіб платника за 2014 рік — це сумарна кількість застрахованих осіб, яким нараховані виплати в кожному місяці у 2014 році, поділена на кількість звітних місяців платника в 2014 році. Цей показник зазначають у заголовній частині таблиці 1 Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435.

Про правила заокреглення цього показника читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль