Неприбуткові організації звітуватимуть за новою формою

7 березня 2014 27
Затверджено нову форму Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій і Порядок його складання

Затверджено нову форму Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій і Порядок його складання.

При цьому визнано такими, що втратили чинність, відповідні форму та порядок, затверджені наказом ДПАУ від 31.01.2011 № 56.

Нова форма структурно особливо не змінилась. Лише окремі її положення приведено у відповідність до норм  чинного податкового законодавства (наприклад, стосовно садівничих та гаражних кооперативів (товариств), яких відповідно до Закону України від 24.05.2012 № 4834-VI виділено в окрему групу неприбуткових установ та організацій).

Згідно з Порядком податковий звіт складається у гривнях наростаючим підсумком з початку календарного року (коли базовим (податковим) звітним періодом був календарний квартал).

Дані, наведені у звіті, повинні грунтуватися на даних бухобліку та відповідати правилам складання податкової звітності. Достовірність даних підтверджується підписами керівника (уповноваженої особи) неприбуткової організації і головного бухгалтера (особи, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання Податкового звіту до  контролюючого органу) та засвідчується печаткою.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль