Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві»

17 березня 2014 22
Законодавчим актом унормовано порядок проходження служби у військовому резерві Збройних Сил та інших військових формувань

Законодавчим актом унормовано порядок проходження служби у військовому резерві Збройних Сил та інших військових формувань. Зокрема, визначено службу у військовому резерві як особливий вид виконання військового обов’язку та встановлено на законодавчому рівні правовий статус резервіста і вимоги до проходження служби у військовому резерві.

Законом також поширено права, обов’язки та обмеження, передбачені законодавством для військовослужбовців, на резервістів на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві; встановлено обов’язок складання резервістами Військової присяги; встановлено для підприємств, установ та організацій обов’язки сприяти їх працівникам, які проходять службу у військовому резерві, у виконанні ними обов’язків служби та своєчасному їх направленні до органів військового управління, військових частин.

Документом також встановлено порядок виклику і прибуття резервістів до військової частини, у якій вони проходять службу за викликом її командира.

Згідно із законом, «громадяни (крім тих, які проходять службу у військовому резерві) зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях)»

Законом також встановлено, що «резервісти, які проходять службу у військовому резерві, у разі закінчення строку контракту можуть укласти новий контракт про проходження служби у військовому резерві».

Особливості проходження служби у військовому резерві, у тому числі виконання резервістами обов’язків служби у військовому резерві, визначаються цим Законом та відповідними положеннями про проходження громадянами України служби у військовому резерві.

Відповідні зміни і доповнення внесено до законів «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу».

Відповідний законопроект зареєстровано за № 2591.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль