Декларативний принцип у сфері поводження з відходами

1 березня 2016 127
Затверджено форму декларації про відходи та порядок її подання

Затверджено форму декларації про відходи та порядок її подання.

Таку декларацію подають суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить до невеликих обсягів утворення відходів (Пзув від 50 до 1000 умовних одиниць). Причому вже без обов’язку отримувати в Мінприроди дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.

Декларація подається щороку до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій і електронній формі до ЦНАПу, який передає її до місцевого дозвільного органу (ОДА, КМДА тощо), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, порядок функціонування якої визначає Мінприроди.

Суб’єкт господарювання, що має філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юрособи, які провадять свою діяльність у різних регіонах України, подає декларацію за місцем провадження діяльності філією/відокремленим підрозділом.

Дозвільний орган протягом п’яти робочих днів з дня отримання декларації розглядає та здійснює її реєстрацію або оформляє письмове повідомлення із вичерпним переліком зауважень щодо необхідності виправлення/уточнення наданих відомостей, яке передає до ЦНАПу, для передачі суб’єкту господарювання. Виправлену декларацію або уточнену інформацію суб’єкт господарювання має подати до ЦНАПу теж упродовж п’яти днів.

Відповідальність за достовірність заповнення декларації несе суб’єкт господарювання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль