У разі подання заяви із скаргою право на податковий кредит зберігатиметься протягом 60 календарних днів

26 березня 2014 12
Надходження заяви із скаргою від покупця є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки продавця для з’ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов’язань з податку за операцією

Міндоходів у листі роз’яснює, що у разі відмови продавця товарів/послуг надати податкову накладну або порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі право покупця товарів/послуг на включення сум податку до податкового кредиту зберігатиметься.

Так, для включення сум податку до податкового кредиту покупець повинен додати до податкової декларації за звітний період:

  • заяву із скаргою на постачальника;
  • копії товарних чеків та інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням товарів/послуг.

Надходження заяви із скаргою від покупця є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки продавця для з’ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов’язань з податку за операцією.

Відповідно до Закону України від 24.10.2013 № 657-VII починаючи з 01.01.2014 у випадку відмови або порушення постачальником порядку заповнення та/або реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних право покупця додати до податкової декларації заяву із скаргою на постачальника зберігатиметься протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль