Декларування доходів громадян за 2013 рік

31 березня 2014 10
Часу для подання декларації про майновий стан та доходи ще достатньо, але зволікати з цією справою не варто. Не будьмо поганими студентами, які все відкладають на останній день, наражаючись на небезпеку неодмінно щось не встигнути виконати!

Часу для подання декларації про майновий стан та доходи ще достатньо, але зволікати з цією справою не варто. Не будьмо поганими студентами, які все відкладають на останній день, наражаючись на небезпеку неодмінно щось не встигнути виконати!

Аби значно спростити декларування доходів і заощадити ваш робочий час, прочитайте відповіді на запитання щодо декларування доходів громадянами від заступника директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб МДЗ у новому номері  тижневика «Головбух».

Незважаючи на те, що Урядом прийнято рішення про ліквідацію Міндоходів, продовжують набирати чинності нормативні акти, затверджені цим органом. Зокрема, нещодавно набрали чинності нові форми торгових патентів, затверджені Міндоходів. Оскільки попередні форми торгових патентів втратили чинність, дізнайтеся про нові з коментаря експерта «Торгові патенти в оновленій редакції».

Зазнали змін і окремі нормативно-правові акти, які визначають особливості ведення бухобліку та складання фінансової звітності. Нововведення стосуються, зокрема, малого підприємництва, торговців цінними паперами. З основними змінами ознайомтеся у статті «Новації в обліку: зміни до П(С)БО та форм фінансової звітності».

Замовляйте «Головбух» № 12/2014 і дізнайтеся більше!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль