Робоча ситуація дня. Отримання кредит-ноти від постачальника-нерезидента: податкові наслідки

24 грудня 2015 85
За підсумками співробітництва у 2014 році підприємство-імпортер отримало від постачальника-нерезидента кредит-ноту, яка зменшує заборгованість підприємства перед постачальником. Які податкові наслідки отримання такої кредит-ноти?

ПРОБЛЕМА

За підсумками співробітництва у 2014 році підприємство-імпортер отримало від постачальника-нерезидента кредит-ноту, яка зменшує заборгованість підприємства перед постачальником. Які податкові наслідки отримання такої кредит-ноти?

РІШЕННЯ

Саме визначення терміну «кредит-нота» вітчизняне законодавство не містить. Однак у діловій практиці під кредит-нотою розуміють розрахунковий документ, повідомлення, що надсилає одна зі сторін, яка знаходиться в розрахункових відносинах, іншій стороні, про запис у кредит рахунку останньої визначеної суми. Надсилають таку кредит-ноту через настання якої-небудь обставини, що створила в іншої сторони право вимоги цієї суми.

Обліково-податкові наслідки отримання покупцем-резидентом кредит-ноти від постачальника-нерезидента щодо зменшення зобов’язань покупця за раніше поставленими товарами залежать від правового оформлення таких відносин.

Детально про це читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль