Робоча ситуація дня: Фізособа реєструється підприємцем: яку кількість КВЕДів можна обрати

11 квітня 2014 22
Фізособа вирішила стати підприємцем. При реєстрації виникає запитання: скільки КВЕДІВ дозволено обирати чинним законодавством?

Фізособа вирішила стати підприємцем. При реєстрації виникає запитання: скільки КВЕДІВ дозволено обирати чинним законодавством?

Відповідно до пункту 298.3 Податкового кодексу України (ПК) у заяві зазначаються обрані фізичною особою-підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010.

До реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про платника податку, зокрема, обрані фізичною особою — підприємцем види господарської діяльності (п. 299.7 ПК).

Відповідно до чинного законодавства фізична особа — підприємець має право реєструвати необмежену кількість видів діяльності (КВЕД). Натомість необхідно пам’ятати, що в стандартних документах з переліком КВЕДів (довідка зі статистики, витяг з ЄДР) є обмежений обсяг відображення видів діяльності. Зазвичай, таким обмеженням є відображення 6 КВЕДів. Водночас, є можливість, за додаткову оплату, отримати більш розширені відомості. У такому випадку будуть відображені усі види діяльності.

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в експертно-правовій системі «Expertus: Податки»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль