Верховна Рада України ухвалила Закон «Про ратифікацію Будапештської конвенції про договір перевезення вантажів внутрішніми водними шляхами (КПВВ)»

18 квітня 2014 18
Ратифікація Конвенції сприятиме уніфікації правил міжнародних перевезень вантажів внутрішніми водними шляхами, що полегшить здійснення українськими перевізниками міжнародних вантажних перевезень

Народні депутати ратифікували Будапештську конвенцію про договір перевезення вантажів внутрішніми водними шляхами (КПВВ), учинену 22 червня 2001 року у м. Будапешт, яка набирає чинності для України в перший день місяця, що настає після закінчення трьох місяців з дати здачі на зберігання депозитарієві документа про ратифікацію.

Ратифікація Конвенції сприятиме уніфікації правил міжнародних перевезень вантажів внутрішніми водними шляхами, що полегшить здійснення українськими перевізниками міжнародних вантажних перевезень, зокрема на річці Дунай.

Конвенція застосовується до будь-якого договору перевезення, відповідно до якого порт навантаження або місце приймання вантажу та порт розвантаження або порт здачі вантажу розташовані у двох різних державах, із яких принаймні одна є державою-учасницею цієї Конвенції. Якщо договір передбачає можливість вибору між кількома портами розвантаження або місцями здачі, то таким портом або місцем здачі є порт розвантаження або здачі, у якому фактично був зданий вантаж.

Якщо предметом договору перевезення внутрішніми водними шляхами є перевезення вантажу без перевантаження, як внутрішніми водними шляхами, так і шляхами, на які поширюється режим морського перевезення, Конвенція також застосовується до цього договору при дотриманні умов, передбачених у пункті 1, за винятком тих випадків, коли:

a) відповідно до застосовного морського законодавства був складений морський коносамент;

б) відстань, що треба буде пройти шляхами, на які поширюється режим морського перевезення, є довшою.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 0078.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль