Неузгодженості податкового законодавства усунено

18 квітня 2014 29
До 01.07.2014 призупинено дію підпункту 164.2.8 Податкового кодексу України в частині оподаткування ПДФО відсотків за депозитами за ставкою 5%.

Верховна Рада України прийняла чергові зміни до Податкового кодексу.

Внесеними змінами, у першу чергу, усунено окремі неузгодженості норм законодавства, прийняті антикризовим Законом України від 27.03.2014 № 1166-VII.

Зокрема, оподаткування ПДВ операцій з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення за ставкою 7% поширюється на постачання лікарських засобів і виробів медичного призначення не лише на території України, а й на їх ввезення в Україну.

При цьому з 01.04.2014 до 01.06.2014 до платників ПДВ, які застосовують ставку 7%, не застосовуються вимоги нормативно-правових актів щодо відображення в касовому чеку:

  • коду ставки ПДВ за одиницею товару;
  • загальної суми ПДВ за кожною позицією (групою товарів);
  • загальної суми коштів, що підлягає сплаті покупцем, з урахуванням ПДВ.

Це дасть час таким платникам ПДВ для перепрограмування РРО з урахуванням ПДВ.

Крім того, до 01.07.2014 призупинено дію підпункту 164.2.8 Податкового кодексу України в частині оподаткування ПДФО відсотків за депозитами за ставкою 5%.

Приведено у відповідність норми Митного та Податкового кодексів України в частині перерахунку іноземної валюти у валюту України для визначення бази оподаткування ПДВ, нарахування акцизного податку та митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України. У зазначених випадках застосовується офіційний курс валюти України до іноземної валюти, встановлений НБУ, що діє на 0 годин дня подання митної декларації. У раз, якщо митна декларація не подається, — дня визначення податкових зобов’язань.

Запроваджено щомісячне опублікування на сайті Держказначейства України списку платників ПДВ, які отримали бюджетне відшкодування ПДВ.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль