Державна служба зайнятості продовжує працювати

23 квітня 2014 22
Кабінет Міністрів України постановою «Деякі питання державного управління у сфері зайнятості населення» від 05.03.2014 № 90 ліквідував Державну службу зайнятості України як центральний орган виконавчої влади.

У зв’язку з численними зверненнями ЗМІ щодо ліквідації державної служби зайнятості, Державний центр зайнятості вважає за потрібне надати роз’яснення.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», який набув чинності 1 січня 2013 року, Указу Президента України «Про Державну службу зайнятості України» від 16.01.2013 № 19 в Україні замість державної служби зайнятості, створеної в грудні 1990 року, мала бути створена Державна служба зайнятості України. Тобто державна служба зайнятості протягом трьох місяців мала змінити статус — стати центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції.

На період реорганізації функції Державної служби зайнятості України як центрального органу виконавчої влади виконував Державний центр зайнятості (відповідно до пункту 2 статті 5 Указу Президента України «Про Державну службу зайнятості України» від 16.01.2013 № 19). Проте протягом 2013 року Державна служба зайнятості України не набула повноважень.

Ураховуючи жорстку економію державних коштів, Кабінет Міністрів України (який після повернення в дію Конституції України в редакції 2004 року набув повноважень щодо утворення та ліквідації центральних органів виконавчої влади) своєю постановою «Деякі питання державного управління у сфері зайнятості населення» від 05.03.2014 № 90 ліквідував Державну службу зайнятості України як центральний орган виконавчої влади.

Прийняття цієї постанови жодним чином не впливає на поточну роботу служби зайнятості як централізованої системи державних установ. Державна служба зайнятості працює в Україні 23 роки поспіль та продовжує надавати послуги населенню відповідно до чинного законодавства нашої країни.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль