Про концептуальні напрями реформування податкового законодавства

5 травня 2014 24
Міністр фінансів України Олександр Шлапак провів робочу зустріч з представниками парламентських фракцій, центральних органів виконавчої влади, банківського сектору, об’єднань платників податків, аудиторських компаній

25 квітня Міністр фінансів України Олександр Шлапак провів робочу зустріч з представниками парламентських фракцій, центральних органів виконавчої влади, банківського сектору, об’єднань платників податків, аудиторських компаній тощо. Метою зустрічі стало обговорення концептуальних напрямів реформування податкового законодавства.

У вступному слові Міністр фінансів підкреслив необхідність спільної роботи всіх гілок влади та платників податків над розробкою системних змін до Податкового кодексу України, обов’язкового проведення оцінки впливу таких змін не лише на наповнення бюджету, але й на бізнес-середовище.

Під час обговорення учасники наради звернули увагу на необхідність дотримання принципів прогнозованості та передбачуваності податкових змін, подальшої адаптації національного законодавства до законодавства ЄС, наближення податкового та бухгалтерського обліку, боротьби з «податковими ямами», перегляду податкових пільг, реформування трансфертного ціноутворення.

Крім того, було наголошено на необхідності збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва, удосконалення існуючих принципів надання контролюючими органами податкових консультацій, а також проведення реформ у суміжних сферах, таких як система стягнення внесків до державних цільових фондів, місцеве самоврядування, валютне регулювання та контроль.

Прийнято рішення про створення 9 робочих підгруп, а саме:

  1. «Адміністрування податків і зборів».
  2. «Податок на прибуток підприємств».
  3. «Податок на доходи фізичних осіб».
  4. «Податок на додану вартість».
  5. «Акцизний податок».
  6. «Рентні платежі».
  7. «Місцеві податки і збори».
  8. «Спеціальні режими оподаткування».
  9. «Оподаткування аграрного сектору».  

Говорячи про подальшу роботу, Олександр Шлапак наголосив, що жодна з податкових ініціатив Мінфіну не буде винесена на розгляд Уряду без її попереднього обговорення в рамках вищезазначених робочих груп.

Запрошуємо платників податків долучитись до підготовки та обговорення пропозицій щодо удосконалення Податкового кодексу України.

Ваші пропозиції просимо надсилати за електронною адресою klarisa@minfin.gov.ua.

Контактні особи: Кругляк Лариса Анатоліївна, тел. 206-59-00; Чаюн Алла Василівна, 201-56-83.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль