Дозволи, що видавалися виключно на центральному рівні, тепер можна отримати через місцеві дозвільні центри

14 травня 2014 17
Скоротяться часові та грошові витрати підприємців, а також знизиться рівень корупційних дій з боку чиновників
Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» щодо вдосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади.

Законом вводиться видача державним адміністратором виключно у дозвільних центрах (на рівні районів та областей) суб’єктам господарювання дозвільних документів (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), оформлених ЦОВВ.

Державний адміністратор реєструє заяву та документи, що додаються до неї, у спеціальному журналі, формує дозвільну справу та протягом наступного робочого дня передає цю заяву та документи дозвільному органу, який протягом не більше 10 робочих днів із дня отримання заяви оформляє відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення про відмову.

Не пізніше наступного робочого дня із дня отримання від дозвільного органу відповідного дозвільного документа (або письмового повідомлення про відмову) держадміністратор повідомляє підприємцю про час і місце видачі йому цього дозволу.

Така процедура запроваджується з метою оптимізації та спрощення отримання документів дозвільного характеру. Таким чином, скоротяться часові та грошові витрати підприємців, а також знизиться рівень корупційних дій з боку чиновників.

Держпідприємництво України погоджувало зазначений Закон.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль