Оформлення та видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з перевезень можна здійснювати поштою

20 травня 2014 71
Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції знаходиться за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 57 (10 поверх, кім. 1007); тел.: (044) 453-22-26, електронна пошта: licvid@uti.gov.ua

З метою спрощення процедури оформлення та видачу ліцензій (переоформлення, видачу дублікатів та копій ліцензій) та документів, що до неї додаються, для провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом територією України можна здійснювати засобами поштового зв’язку.

Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції знаходиться за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 57 (10 поверх, кім. 1007); тел.: (044) 453-22-26, електронна пошта: licvid@uti.gov.ua.

Заповнена заява підписується заявником особисто та подається разом із відповідним пакетом документів (перелік, визначений Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», та перелік документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затверджений постановою КМУ від 04.07.2001 № 756, за формою згідно з додатком 1) для перевірки працівнику відділення поштового зв’язку Укрпошти. У заяві обов’язково потрібно зазначити порядок отримання документа за результатами надання послуги, а саме засобами поштового зв’язку або особисто в Укртрансінспекції.

Працівник відділення поштового зв’язку Укрпошти, здійснивши ідентифікацію особи, яка звернулась за отриманням послуги, приймає до відправки заяву з відповідним пакетом документів до запитуваної послуги та надсилає відправленням з оголошеною цінністю згідно з діючими тарифами УДППЗ «Укрпошта».

Оплата пересилання поштових відправлень з документами на адресу Укртрансінспекції та на адреси заявників, користування супутніми послугами здійснюється заявником.

Відправка документів за результатами розгляду (або обгрунтованої письмової відповіді щодо неможливості надання послуги) здійснюватиметься на адреси заявників через об’єкти поштового зв’язку поштовим відправленням з оголошеною цінністю, з повідомленням про вручення під особистий підпис заявника.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль