Підприємці — переселенці з Криму сплачують податки за новим місцем проживання

27 травня 2014 29
Підприємці, зареєстровані на території АР Крим та в м. Севастополі, для зміни свого місця проживання мають право звернутися до будь-якого держреєстратора на материковій частині України

Міндоходів нагадало, що підприємці, зареєстровані на території АР Крим та в м. Севастополі, для зміни свого місця проживання мають право звернутися до будь-якого держреєстратора на материковій частині України.

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу — підприємця у такому разі здійснюється за загальною процедурою (відповідно до ст. 43 Закону України від 15.05.2003 № 755-IV) — протягом двох робочих днів з дати надходження необхідних документів.

Зокрема, держреєстратору слід подати заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу — підприємця та документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору за державну реєстрацію змін. Зазначені документи можуть надаватись особисто, надсилатися поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості подальшої передачі державному реєстратору за новим місцем проживання підприємців.

Відповідні реєстраційні дані держреєстратор не пізніше наступного робочого дня з дати держреєстрації передає для взяття фізичної особи — підприємця на облік органам статистики, доходів і зборів, ПФУ.

Після взяття на податковий облік такі платники сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші обов’язки платників за новим місцем проживання.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль