Зміни в реєстрації об’єкта підвищеної небезпеки

30 грудня 2015 43
Кабмін дещо відкоригував Порядок ідентифікації та обліку об’єктів підвищеної небезпеки

Кабмін дещо відкоригував Порядок ідентифікації та обліку об’єктів підвищеної небезпеки, затверджений його постановою від 11.07.2002 № 956.

Нагадаємо, що дія цього Порядку поширюється на усіх суб’єктів господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкти, де можуть використовуватися або виготовляються, переробляються, зберігаються чи транспортуються небезпечні речовини, а також на всіх суб’єктів господарювання, які мають намір розпочати будівництво потенційно небезпечних об’єктів.

Тож тепер для ведення відповідного обліку уповноваженим органам достатньо буде повідомлень про результати ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки. Наразі такий облік здійснюється ще й на підставі копій свідоцтв про державну реєстрацію небезпечних об’єктів. Саму реєстрацію покладено здійснювати на територіальні органи Держпраці, а не Держгірпромнагляду, як передбачається нині.

При цьому уточнено, що територіальний орган Держпраці не пізніше ніж через 10 робочих днів після реєстрації об’єкта підвищеної небезпеки письмово повідомляє суб’єктові господарювання про включення такого об’єкта до Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.

Суб’єкт господарювання, у свою чергу, письмово інформує про включення об’єкта підвищеної небезпеки до Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки інші уповноважені органи.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль