Головбух

З’явилася нова підстава для звільнення посадовців

  • 4 червня 2014
  • 15

Із 1 червня 2014 року власнику підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу звільнити посадових осіб буде значно простіше

Підставою для припинення трудового договору працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу є припинення повноважень посадових осіб без зазначення конкретних причин прийняття такого рішення. У випадку розірвання з посадовою особою трудового договору за зазначеною підставою, їй виплачується вихідна допомога у розмірі не менше шестимісячного середнього заробітку.

Одночасно встановлено, що повноваження члена виконавчого органу товариства можуть бути припинені в будь-який час або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Матеріальну відповідальність у розмірі неодержаної підприємством, установою, організацією прибутку пропонується встановити лише до посадових осіб підприємства. Рядові працівники, з вини яких заподіяно шкоду підприємству, несуть матеріальну відповідальність у розмірі прямої дійсної шкоди, але не більше свого середнього місячного заробітку.

Такі зміни до Кодексу законів про працю, Цивільного та Господарського кодексів України внесено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» від 13.05.2014 №1255-VIIІ, який набрав чинності 1 червня 2014 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини